KONST / Litografier / Färglitografi 13496471
nr 1349 6471
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 215/360. Motivet: 44x59cm
Kondition: skadad, glas
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:10:45
22/9 12:04:01
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare